Ã–VRIGT / Leksaker / Gunghäst 15967006

nr 1596 7006

Gunghäst

modell äldre. Längd: 75 cm, höjd: 64 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 5 februari 2024
kl 19:46:43